Download SIRON MOD APK v4.1.4 [] for Android


Name SIRON
Category Social
Size 8.8MB
Popularity 2846
Publisher Bushman
Score 6.0
Publish Date 20/05/2022
Download Download Mod Apk
Google play SIRON Google Play

Mod Info:

SIRON

SIRON Game Introduction :

W każdej sytuacji i w każdym momencie liczy się możliwość pozycjonowania w czasie rzeczywistym uczestników poszukiwań. W przypadku odnalezienia osoby żywej lub potrzeby udzielenia pomocy ratownikowi, koordynator musi być w stanie w jak najkrótszym czasie przekazać współrzędne miejsca, do którego mają dotrzeć inne zespoły/służby.
W takich momentach przychodzi z pomocą wsparcie w postaci aplikacji, która przesyła na żywo pozycje do panelu koordynacyjnego ułatwiając pracę zespołów – w terenie, jak i w sztabie.
Kolejnym aspektem jest analiza zebranych danych: w jaki sposób teren został sprawdzony, czy wymaga ponownego przeszukania. Dzięki ciągłości zapisu koordynator widzi w czasie rzeczywistym pozostawione puste przestrzenie.
Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na platformę Android. Do działania aplikacji potrzebne jest połączenie z internetem, GPS. Ramka danych składająca się z: współrzędnych, aktualnego czasu, kryptonimu, informacji o statusie SOS, poziomie naładowania baterii oraz dokładności odbieranego sygnału jest przesyłania na serwer SiR w odstępie czasowym wynoszącym: 3 sekundy.
Funkcja SOS wykorzystana jest w momencie zagrożenia życia dla ratownika, poinformowaniu o fakcie odnalezienia osoby.
Aplikacja mimo, że wymaga połączenia internetowego jest w stanie działać offline do momentu przywrócenia sygnału z sieci GSM. Po ponownym nawiązaniu połączenia z internetem pozycje, które nie zostały przesłane zostają ponownie nadane.
Aplikacja pozwala na:
-śledzenie pozycji innych uczestników w czasie rzeczywistym,
-rysowanie pokonanej drogi,
-przycisk SOS – do powiadomienia sztabu o potrzebie pomocy – widoczny również dla innych uczestników poprzez wyróżnienie, włączenie powoduje uruchomienie powtarzalnego sygnału dźwiękowego,
-podgląd wyznaczonych sektorów,
-przesyłanie wiadomości tekstowych z głośnym powiadomieniem,
-podgląd długości i szerokości geograficznej,
-wyznaczenie punktu – zostaje wyświetlony kierunek oraz pozostała odległość do markera,
-ustawienie indywidualnego kryptonimu,
-prowadzenie akcji w trybie niejawnym,
-przesyłanie informacji na temat aktualnego stanu baterii,
Uwagi:
1.) Jeżeli aplikacja wyłącza się/resetuje oznacza to włączoną optymalizację baterii. Należy przejść do ustawień, wybrać aplikację Szukamy i Ratujemy i wyłączyć optymalizację baterii lub zmienić uruchamianie aplikacji na tryb ręczny zaznaczając: automatyczne uruchamianie, uruchamianie pośrednie oraz działanie w tle. Problem może występować w zależności od konkretnych modeli telefonów.
2.) Zaleca się ustawienie kryptonimu – nie należy używać imienia i nazwiska. Po zainstalowaniu aplikacji kryptonimem jest unikalne ID.
Aplikacja nie jest powiązana ze Stowarzyszeniem Szukamy i Ratujemy.

SIRON Game screenshot :

SIRON Game screenshot  1

SIRON Game screenshot  2

SIRON Game screenshot  3

SIRON Game screenshot  4

SIRON Game screenshot  5

SIRON Game screenshot  6


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *